ZKUSTE SVÉ PRVNÍ ON-LINE TRIČKO NEBO KALHOTY

Pokud nás vzájemně dělí mnoho kilometrů (takže se nemůžeme setkat osobně v našem atelieru v Loděnicích), ušijeme Vám model ON-LINE.
Zkuste nám poslat fotografie svých oblíbených "kousků", ve kterých se cítíte přesně tak, jak se chcete cítit co nejčastěji.
Po prohlédnutí obrázků a telefonické konzultaci, připravíme pro vás "minikolekci" (zdarma), kterou byste rádi přivítali ve své skříni (společně s cenami za zhotovení jednotlivých modelů). Po odsouhlasení se pustíme do realizace!

Dnes, naprostá většina našich kvalitních materiálů obsahuje elastická vlákna. Spolu s přesnými mírami vaší postavy, zvládnou tak naše zkušené návrhářky, střihačky a švadlenky zhotovit modely "na míru" on-line. Pokud by přesto "něco nesedělo", provedeme následné úpravy zdarma, pouze za cenu poštovného.

Při našich častých služebních cestách do Jihlavy, Brna, Ostravy, Plzně a ostatních měst, je možnost i osobních setkání s vámi, mimo naše ateliery v Loděnicích a Karlových Varech.

ZKUSTE SVÉ PRVNÍ ON-LINE TRIČKO NEBO KALHOTY, UMÍME VÁM "TO" UŠÍT!

  nase-vecna-tricka-e

 

STYL NENÍ POUZE O NAŠEM ŠATNÍKU. JE TO NĚCO, CO NÁS OBKLOPUJE PŘI VEŠKERÉM NAŠEM KONÁNÍ.
STYL, TO JE ZPŮSOB JAKÝM PŘEMÝŠLÍME, JAKÝM JEDNÁME... ZPŮSOB, JAKÝM ŽIJEME.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení