TRIKO S RUKÁVEM NAD LOKET S LODIČKOVÝM VÝSTŘIHEM A ČERNÝM ODEPÍNACÍM LIMEČKEM

 triko s přívlastkem ,,věčné'' s netradičně zpracovaným lodičkovým výstřihem a třetinovým rukávem, vylepšené o černý odepínací košilový límec, které povýší jeho vzhled na ,,elegantní'' , velmi kvalitní, odolný a příjemný materiál, triko po dlouhý čas zachovává svůj původní vzhled, vypadá tak stále "jako nové".

Barva
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Kód: ATX848/XS ATX848/S ATX848/M ATX848/L ATX848/XL ATX848/XXL ATX848/XS2 ATX848/S2 ATX848/M2 ATX848/L2 ATX848/XL2 ATX848/XXL2 ATX848/XS3 ATX848/S3 ATX848/M3 ATX848/L3 ATX848/XL3 ATX848/XXL3 ATX848/XS4 ATX848/S4 ATX848/M4 ATX848/L4 ATX848/XL4 ATX848/XXL4 Zvolte variantu
2 190 Kč
Kategorie: MINIMALISTICKÝ ŠATNÍK
Složení: 95% viskóza SIRO, 5% lycra, 240g (Vilík)

POPIS PRODUKTU

Na první pohled klasické tričko,s netradičně zpracovaným lodičkovým výstřihem s elegantním košilovým límcem na odepínání. Vyrobené je opět z výjimečně upraveného materiálu, z opalovaného  viskózového vlákna. Toto vlákno, z něhož je vyrobeno je extrémně odolné vůči oděru. A právě díky této vlastnosti si triko zachovává po dlouhý čas svůj luxusní vzhled. Je proto vhodné pro jakoukoliv příležitost, lze ho kombinovat v nekonečném počtu outfitů.

"Černé a bílé triko je vždy perfektní! Nemůže v šatníku chybět! Každé ráno může být tou první volbou, když nechcete přemýšlet. Je o tom, vklouznout do něčeho bezchybného a vyrazit do nového dne, plného věcí, které musíte udělat...."

ZAKÁZKOVÉ ŠITÍ  ON - LINE

Jedinečnost našeho e-shopu spočívá ve skutečnosti, že téměř všechny modely šijeme až po vaší objednávce - můžeme je tak upravit dle vašich požadavků, stačí do poznámky uvést vaše přání (změnu výstřihu, barvu, délky rukávů, nohavic...).
Naše ceny jsou konečné a spravedlivé - kvalita materiálů i výroby odpovídá skutečným nákladům, bez navyšování ceny za účelem následných slev a výprodejů.
Jediné slevy, které poskytujeme v rámci reklamních kampaní pocházejí z našeho marketingového rozpočtu.

 

TÉMA UDRŽITELNOST

Naše produkty vyrábíme z velmi kvalitních, speciálně upravených materiálů, jejichž opracované příze jsou extrémně odolné proti oděru a tím přizpůsobené častému nošení i údržbě. Právě tyto vlastnosti řadí naše výrobky mezi udržitelnou módu "slow fashion" (v doslovném překladu "pomalá móda"). Při správném ošetřování (dle symbolů na štítku daného modelu) si tak, i přes jejich mnohaleté nošení, zachovávají vzhled a dojem "stále jako nové". Díky našemu nadčasovému designu a minimalistickému stylu, slouží naše oděvy dlouhý čas a nekončí  jako "sezónní odpadky" rychloobrátkového módního průmyslu.

 

ÚDRŽBA

  • šetrné praní, vlažná voda
  • nebělit
  • žehlení při nízké teplotě
  • nečistěte chemicky
  • není vhodné pro sušičku prádla                

      osetrovaci-symboly-d

 

      DOPORUČUJEME

 

 xxv Ycvv

 
 
 
Zpět do obchodu